Reklama

"Zbierają Kwity".

Awatar użytkownika

tomaspienkowski
Generał Brygady
Generał Brygady
Podziękował: 43 razy
Otrzymał/a podziekowań: 158 razy
Status: Offline

Re: "Zbierają Kwity".

Postautor: tomaspienkowski » 17 wrz 2013 23:04

Ponieważ kilka osób zainteresowało się artykułem, do którego link wkleiłem w poprzednim moim poście, no to podaję kolejne. Chociaż te już w ogóle nie są w temacie, ale jeśli ktoś jest ciekawy, to zapraszam do lektury.

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/ktos ... 91778.html

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/ktos ... 13690.html

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/ktos ... 27943.html

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/ktos ... 50897.html

c.d.n.
www.ochrona.wachter.pl

Jan M.
Generał Brygady
Generał Brygady
Podziękował: 654 razy
Otrzymał/a podziekowań: 266 razy

Postautor: Jan M. » 09 wrz 2017 13:14

Odświeżam.
Temat coraz bardziej aktualny.

Snowden odkrył nowe fakty na temat funkcjonowania FB.
To jest jak "Teczka Pracy".

Powiązania, znajomości, kto czym się zajmuje, jakie ma hobby, z kim spędza czas, czym się interesuje, gdzie był, w jakim czasie, kto kogo lubi, jak często zagląda na jego profil, byłe kobiety, kochanki, sentymenty.
Facebook jest dla Amerykańskich służb jak otwarta księga z niewyczerpanymi źródłami danych osobowo-operacyjnych.
Dla nas Polaków ich obecnych sojuszników, to jest dobrze czy źle ?

[drapanie]

Awatar użytkownika

Gard
Chorąży
Chorąży
Podziękował: 21 razy
Otrzymał/a podziekowań: 42 razy

Postautor: Gard » 09 wrz 2017 14:02

Wszystko to ciekawe i poważne co opisujecie o szpiegowaniu podglądaniu i innych takich upodobaniach.Jedni łowią ryby,inni zbierają złom a niektórzy z braku zainteresowań własnych i swojej osoby, z przyczyn różnych, żyją innych życiem czytając co kto i ile razy i czemu tak rzadko itd itp.
Generalnie plotka to zawsze chodliwy temat,przykładem może być wizyta w pierwszym lepszym punkcie z prasą,wystarczy spojrzeć ile jest prasy tzw poważnej a ile jest tzw brukowców,pudelków,superexpresów i innych ambitnych gazetek z kolorowymi zdjęciami zrobionymi oczywiście przypadkowo przez natrętnych paparazzi.
Ile jest ciekawych produkcji filmowych w tv a ile jest tych debilnych telenoweli. Ludziska lubią babrać się w cudzym gównie,lubią czytać i oglądać o innych,którzy mają od nich gorzej bo np mąż ją leje,czy syn jest gejem albo mieszka w chałupie z desek,pieniędzy nie ma a tu jeszcze gromadka dzieciaków ( było myśleć głową a nie główką ?)
Ja osobiście tego nie rozumiem co nie znaczy,że czuje sie od nich wszystkich lepszego sortu, ale zdrowszy na pewno,chociaż na umyśle.
A wracając do wątku,szpiegują jak mają dostęp i mają co czytać ,czy ktoś wam każe zamieszczać te wszystkie zdjęcia i opisy z życia prywatnego na portalach społecznościowych ? Na prawdę nie macie z kim podzielić się dobrymi lub złymi informacjami ? Czy wszyscy muszą wiedzieć, że wylali mnie z roboty z kierowniczego stanowiska bo jestem sierota, lub awansowałem bo dobrze znam kogoś itd ...?
Kiedyś SB czy UB nie siedziało na forach i nie czytało wypocin tylko sami tworzyli życiorysy w zależności od potrzeb i sytuacji.Teraz ta funkcje przejęło w pewnym stopniu IPN.Tak więc nie do końca mamy wpływ na przebieg pewnych zdarzeń, ale na pewno możemy ograniczyć lub sie zabezpieczyć przed nadmierną ingerencją w własne życie osób trzecich,chyb,że ktoś chce być tzw celebrytą,ale to już inny specyficzny gatunek,kiedyś się to nazywało - ekshibicjonista,obsceniczność,demoralizacja,perwersja,zboczenie teraz zgodnie z trendem wszystko nazywamy z angielska,czy to lepiej ? nie wiem ,dla mnie gówno w papierku czy bez zawsze będzie śmierdzieć tak samo .

Pisząc - Wam, nie chodzi mi o Was powyżej piszących o tym zjawisku ,ale raczej ogólnie.
Gard

Wróć do „Informacje / Tajemnice”