Zatrudnię do ochrony prestiżowego obiektu biurowego studenci i studentki mile widziani.

Awatar użytkownika

Topic author
Nopo
Szeregowy
Szeregowy
Status: Offline

Zatrudnię do ochrony prestiżowego obiektu biurowego studenci i studentki mile widziani.

Postautor: Nopo » 11 maja 2017 09:32

Zatrudnię do pracy w ochronie obiektu biurowego. Praca w systemie 12 godzinnym dni lub noce od 7:00-19:00 lub 19:00-7:00 okazjonalnie 24 h praca Stare Miasto Warszawa.
Zapewniamy:
- Elastyczność w układaniu grafiku
- Około 180 godzin w miesiącu
- Możliwość godzin dodatkowych
- Terminowe wypłaty
- Praca w znanej ustabilizowanej firmie
- Bezpłatne szkolenia
- 12 złotych netto za godzinę pracy
- Wszelkie narzędzia niezbędne do pracy
- Miłą atmosferę
Wymagania:
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Dyspozycyjność
- Doświadczenie w ochronie lub recepcji
- Umiejętność pracy na komputerze
Proszę o przesyłanie CV w języku angielskim na juwentus.praca@gmail.com kontakt w wybranymi osobami rekrutacja do 15.05.2017

Awatar użytkownika

Bolo
Generał Brygady
Generał Brygady
Podziękował: 53 razy
Otrzymał/a podziekowań: 154 razy

Re: Zatrudnię do ochrony prestiżowego obiektu biurowego studenci i studentki mile widziani.

Postautor: Bolo » 12 maja 2017 20:21

12 zł z angielskim, bez szału.

Awatar użytkownika

omegaochrona
Szeregowy
Szeregowy

Re: Zatrudnię do ochrony prestiżowego obiektu biurowego studenci i studentki mile widziani.

Postautor: omegaochrona » 11 paź 2017 09:42

witam..czy nadal aktualne??dzieki za odpowiedz

Awatar użytkownika

wmimm
Szeregowy
Szeregowy
Otrzymał/a podziekowań: 8 razy

Postautor: wmimm » 12 paź 2017 23:09

Przy 50 zł netto za godzinę mogę się zastanowić, zakładając, że firma zasponsoruje mi do tego mieszkanie. W innym wypadku szkoda czasu.

Awatar użytkownika

Jan M.
Generał Broni
Generał Broni
Podziękował: 1227 razy
Otrzymał/a podziekowań: 518 razy

Postautor: Jan M. » 13 paź 2017 12:21

wmimm pisze:Przy 50 zł netto za godzinę mogę się zastanowić, zakładając, że firma zasponsoruje mi do tego mieszkanie. W innym wypadku szkoda czasu.

A Willi z basenem nie chcesz ?
https://youtu.be/Fo_ZcFB97ss -od 01:02

Awatar użytkownika

Bolo
Generał Brygady
Generał Brygady
Podziękował: 53 razy
Otrzymał/a podziekowań: 154 razy

Postautor: Bolo » 13 paź 2017 20:17

Janie, sam pisałeś, że trzeba umieć się cenić [jezyk_oko]

Awatar użytkownika

John Pluto
Plutonowy
Plutonowy
Podziękował: 186 razy
Otrzymał/a podziekowań: 94 razy

Postautor: John Pluto » 14 paź 2017 21:28

Zastanawia mnie pozycja "bezpłatne szkolenia". Ja to zaliczam do wad a nie zalet tej oferty, bo pracowałem na obiekcie, gdzie firma TO MNIE płaciła za szkolenia ( było kilka po klika godzin). Poza tym oferta 12 zł/ przy 180 h z angielskim to nic specjalnego. Juwentus ma takich ofert wiele, które dobrze wyglądają na pierwszy rzut oka ale po dokładnym przeczytaniu okazuje się, że zarobki jak wszędzie. Kiedyś byłem na rozmowie na Poloneza, pani była miła i wogóle, żartować skończyliśmy kiedy zaprezentowałem mój angielski C1 i certyfikat amerykańskiej szkoły językowej. Po propozycji stawki roześmiany opuściłem wesoły dział rekrutacji z postanowieniem, że więcej nie będę sobie zawracał gitary wizytami w tej firmie :) Ceńmy się i znajmy swoją wartość, może szefowie branży zrozumieją, że wartościowi ludzie zasługują na godne zarobki. Tyle.
"What's up man?...Nothing, same shit, different day...."

Awatar użytkownika

stefan p.
Kapral
Kapral
Otrzymał/a podziekowań: 4 razy

Postautor: stefan p. » 14 paź 2017 22:12

Podejrzewam że w ogłoszeniu była mowa o komunikatywnym angielskim. Z C1 wybrałeś zły adres. Ale co się "poceniłeś" to twoje.

Awatar użytkownika

wmimm
Szeregowy
Szeregowy
Otrzymał/a podziekowań: 8 razy

Postautor: wmimm » 06 lis 2017 16:24

Jan M. pisze:
wmimm pisze:Przy 50 zł netto za godzinę mogę się zastanowić, zakładając, że firma zasponsoruje mi do tego mieszkanie. W innym wypadku szkoda czasu.

A Willi z basenem nie chcesz ?

Nie, mam takich wymagań, jak willa i niepotrzebne koszty. Obecnie biorę trochę mniej niż zaznaczyłem to w poprzednim poście, ale muszę sobie sam niestety opłacić mieszkanie. Zrozumiałe jest, że jak miałbym zmienić to na lepsze warunki pracy odpowiadające moim kryteriom. W przeciwnym wypadku nie ma tematu.

Wróć do „Mazowieckie”