Warszawa - 7000 zł brutto

Awatar użytkownika

Topic author
John Pluto
Plutonowy
Plutonowy
Podziękował: 186 razy
Otrzymał/a podziekowań: 94 razy
Status: Offline

Re: Warszawa - 7000 zł brutto

Postautor: John Pluto » 23 mar 2018 22:33

pistol pisze:Panowie i Panie. Były dwa etaty. Okazało się po trzydniowym szkoleniu i otrzymaniu grafiku, że praca składa się z około 12 nocy (w tym weekendy) oraz 2 dni w weekendy. Także zero czasu wolnego w weekendy i wiecznie zmęczony.[highlight=yellow] Żart i dowcip. Team leaderzy przychodzą w tygodniu na dniówki i szukali dwóch leszczy na nocki i weekendy.[/highlight] Nawet za 7000 brutto to jakieś nieporozumienie. Chętnych było wielu, a tylko dwóch przeszło rekrutację. I jeden zrezygnował jak zobaczył grafik. Pozdrawiam. Praca na poziomie, ale no właśnie ale.

Tak i tak jak wspominałem na początku to jest Facebook przy Rondzie ONZ. Skoro Wiesz dość dużo na temat tej rekrutacji, czy Mógłbyś powiedzieć więcej na temat zadań, jakie stawiają nowemu pracownikowi? Ja po rozmowie z jakimś korporacyjnym typem od tego Facebooka u niego w sali konferencyjnej w wieżowcu z pięknym widokiem na Warszawę dowiedziałem się ,że tak, oczywiście "ochrona też jest bardzo ważna w tej pracy ale jest jeszcze właściwie więcej innych aspektów i trzeba myśleć outside the box" czyli dał mi do zrozumienia, że na tym stanowisku nie do końca chodzi o typową pracę ochroniarza, jak to wynika z ogłoszenia i tak jak wspominałem, trzeba mieć jeszcze inne supermoce [drapanie] Liczyłem się z tym, że pewnie będą jakieś raportowania i telekonferencje po angielsku z szefostwem w USA , itp. bajery ale właśnie chciałbym Cię zapytać jakie szczegółowe zadania podczas tych nocek stawiają pracownikowi? Dziwne to wszystko, bo niby to ochrona a wszystko wygląda jak jakieś typowe corpo i wielkie, tajemnicze halo typu"team leaderzy" , itp korporacyjne bzdety. Więc, please, Napisz coś więcej bo mnie to bardzo ciekawi [grin]
Ostatnio zmieniony 23 mar 2018 22:38 przez John Pluto, łącznie zmieniany 1 raz.
"What's up man?...Nothing, same shit, different day...."

Awatar użytkownika

Mad Matt
Porucznik
Porucznik
Podziękował: 222 razy
Otrzymał/a podziekowań: 77 razy

Postautor: Mad Matt » 23 mar 2018 22:35

Albo ja źle zrozumiałem, albo coś się pokiełbasiło...12 nocek na tygodniu po 12h jak mniemam, plus dwa dni po 12h na weekendzie daje łacznie 14 służb po 12h...to jest 140h+28h co razem daje 168h, czyli zwykły etat...gdzie tu jest problem?

Awatar użytkownika

pistol
Kapral
Kapral
Otrzymał/a podziekowań: 20 razy

Postautor: pistol » 23 mar 2018 22:55

Wiesz, szczegóły to nie temat na forum. Czyli byłeś i wiesz o co chodzi. Jest to praca a'la security. W nocy i w dni wolne monitorujesz systemy zabezpieczeń. Nie chodzi tylko o obiekt ONZ, ale także inne obiekty i systemy poza. Taki monitoring zabezpieczeń fizycznych z elementami IT, oczywiście wszystko po angielsku w ramach współpracy z centralą facebooka na Europę w Dublinie.
Mad matt problem jest w tym, że twoja praca ma miejsce w nocy i weekendy, a to raczej normalnemu człowiekowi nie pasuje. Wynagrodzenie jest zajebistą zachętą, a tak na prawdę to nic szczególnego patrząc na zakres obowiązków i system pracy. Piszę wam po to, aby zweryfikować wasze podniety i dywagacje od razu po pojawieniu się ogłoszenia.

Awatar użytkownika

Topic author
John Pluto
Plutonowy
Plutonowy
Podziękował: 186 razy
Otrzymał/a podziekowań: 94 razy

Postautor: John Pluto » 23 mar 2018 23:51

Tak, zawsze jest jakieś bzdetne ale....Podobnie było kiedyś w jednej korporacji finansowej w Warszawie. Akurat tam pracowałem chwilę i też była obsługa programów zabezpieczeń w oddziałach firmy praktycznie na całym świecie.. z centrali w Warszawie...jak pani sprzątająca w Mumbaju otworzyła drzwi do jakiegoś biura to u mnie na kompie piszczało, itp. Fajnie było ale pewne czynności zupełnie nie związane z ochroną mnie na przykład zupełnie rozwalały i ja tej niechęci nie mogłem przeskoczyć. Takie życie czasem, że pewne oferty wyglądające w ogłoszeniu na "superoferty" okazują się nie do końca super i mimo, że powiedzmy są jakieś dobre warunki finansowe to zawsze są "ale" mniejsze lub większe i nie każdemu odpowiada. Dzięki za info. Ja bym taki grafik też olał, bo w weekendy mam próby z kapelą i gram koncerty rockowe - bo nie będę całego życia spędzał w ochronie, lepszej czy gorszej. Olać to.
"What's up man?...Nothing, same shit, different day...."

Awatar użytkownika

klansman
Podpułkownik
Podpułkownik
Podziękował: 31 razy
Otrzymał/a podziekowań: 302 razy

Postautor: klansman » 24 mar 2018 09:10

pistol pisze:Szanowni Panowie nie chodzi o pieniążki ani łóżko tylko fakt, iż dopiero po wszystkim przedstawiono grafik wcześniej o tym nie uprzedzając. Pracując 12 nocek i dwa dni z czego masz jeden wolny weekend po piątkowej nocy w miesiącu nie masz życia prywatnego i jesteś wiecznie zmęczony.

Co racja to racja. Na rozmowie powinni o tym poinformować. A co do samych nocek to nie widzę problemu. 3/4 swoich zmian przerobiłem na samych nockach. W dwóch firmach robiłem tylko nocki. To wszystko zależy od organizmu, jeden źle znosi nocki i źle sypia w dzień a drugi to typ sowy i w nocy jest aktywniejszy niż w dzień :-)

Awatar użytkownika

KarolWielki
Chorąży
Chorąży
Podziękował: 53 razy
Otrzymał/a podziekowań: 46 razy

Postautor: KarolWielki » 24 mar 2018 21:17

Też lubię noce, bo nic się nie robi praktycznie. Jedynie walczy się ze snem.

Awatar użytkownika

klansman
Podpułkownik
Podpułkownik
Podziękował: 31 razy
Otrzymał/a podziekowań: 302 razy

Postautor: klansman » 25 mar 2018 14:05

KarolWielki pisze:Też lubię noce, bo nic się nie robi praktycznie. Jedynie walczy się ze snem.

To zależy gdzie robisz. I na GI i na fizycznym obiekcie może być gorąco. Np. na Castoramie, sam na nocnej zmianie. Bardzo dużo artykułów na zewnątrz mieli. Betoniarki, płoty, różne workowane rzeczy, płyty osb, przyczepki, doniczki, na paletach sporo różności. Większość niezabezpieczona w żaden sposób. Dostęp z każdej strony. Tylko podjechać i ładować do auta. Cała nocka w gotowości, sikać to biegniesz żeby jak najkrócej zniknąć z monitoringu. Na mojej zmianie nic nie ukradli, oczywiście próby były. U kolegi zwineli pare choinek i ławki ogrodowe. Przysnął.

Awatar użytkownika

Mad Matt
Porucznik
Porucznik
Podziękował: 222 razy
Otrzymał/a podziekowań: 77 razy

Postautor: Mad Matt » 25 mar 2018 19:42

Oj, dokładnie. Na GI jeśli pominąć podjazdy itp to najwięcej alarmów masz po 18-19

Wróć do „Mazowieckie”