Reklama

pracownik ochrony dyskucja

barney1234
Status: Offline

Re: pracownik ochrony dyskucja

Postautor: barney1234 » 26 kwie 2016 19:01

wykaz klauzul niedozwolonych dotyczy umów a nie regulaminu - w sklepach internetowych zawierałeś na odległość umowę a nie regulamin

te nogi to oczywiście ochrona by myła - skoro zrobią wszystko... i nie etam bo po to są przepisy i nikt zapewne nie zamierza płacić do końca życia odszkodowania za wypadek czy kalectwo bo łaził boso

Awatar użytkownika

senex
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Podziękował: 149 razy
Otrzymał/a podziekowań: 463 razy

Postautor: senex » 26 kwie 2016 19:04

barney1234 pisze:te nogi to oczywiście ochrona by myła - skoro zrobią wszystko...

O widzisz, zawsze można dojść do porozumienia. Ochrona ma co robić klient zadowolony [figielek]
Każda przebyta do końca droga prowadzi dokładnie donikąd

barney1234

Postautor: barney1234 » 26 kwie 2016 19:15

senex pisze: O widzisz, zawsze można dojść do porozumienia. Ochrona ma co robić klient zadowolony

wbrew pozorom to ich szkoda - wolałbym szyszki jeść niż stać między kasami - podobno żadna praca nie hańbi

Awatar użytkownika

senex
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Podziękował: 149 razy
Otrzymał/a podziekowań: 463 razy

Postautor: senex » 26 kwie 2016 19:22

barney1234 pisze:wbrew pozorom to ich szkoda - wolałbym szyszki jeść niż stać między kasami

I masz rację. Ja osobiście wiem, że się do pracy na handlówce nie nadaję. Tam moim zdaniem trzeba mieć pewne predyspozycje jak np. swoistą spostrzegawczość, czy bardzo dobrą pamięć do twarzy, bo przecież zwykle kradną ci sami. Mnie tego brakuje. I przyznam szczerze, że jakoś się lepiej czuje jak pomagam drugiemu człowiekowi, choć jak ktoś mi kiedyś powiedział złapanie takie złodzieja w sklepie to forma pomocy dla niego.
Każda przebyta do końca droga prowadzi dokładnie donikąd

matti84
Sierżant
Sierżant
Podziękował: 4 razy
Otrzymał/a podziekowań: 8 razy

Postautor: matti84 » 27 kwie 2016 10:05

Handlówka to szkoła życia....nerwy i nogi ze stali mieć najlepiej.
Sam to przechodziłem. I jeszcze wielkie pretensje babć że koszyków nie ma.

Wróć do „Dyskusje PSPO”