Reklama

Smyk - Krzesło dla ochroniarza - Eksperyment. Warszawa

Awatar użytkownika

Topic author
Epitet
Generał
Generał
Podziękował: 484 razy
Otrzymał/a podziekowań: 536 razy
Status: Offline

Smyk - Krzesło dla ochroniarza - Eksperyment. Warszawa

Postautor: Epitet » 01 gru 2016 10:20

Smyk, za ochroniarską konsoletą starszy człowiek, kuleje, zgarbiony stojąc patrzy w monitor od kamer.
Nie ma stołka ani krzesła - i tak kilkanaście godzin dziennie.
29.11.2016 zur77
Postanawiam zrobić eksperyment.
Idę do kas i proszę by mi przyprowadzono kierowniczkę.
Niepewne spojrzenia - nic groźnego uspokajam.
Przychodzi młoda dziewczyna.
- Przepraszam, zauważyłem iż ochroniarz nie ma krzesła ani stołka, dlaczego? - Pytam bezpośrednio
- Czy jest pan z jakiejś inspekcji?

- Nie

link http://nieznajomi.blox.pl/2016/11/Smyk- ... yment.html

- Nie, to nie muszę się panu tłumaczyć.
Jest w pracy to stoi.
MY też nie mamy krzeseł - dodaje oburzona zapominając że ma dwadzieścia kilka lat a nie 60, wstała właśnie od kompa i pracuje tylko 8 godzin a nie kilkanaście.

To że firmy ochroniarskie niespecjalnie widzą w ochroniarzach ludzi to standard.
Ale tego że kierowniczka sklepu dla dzieci też nie widzi w nim człowieka - tego zrozumieć nie potrafię.

Ciekawe ile osób musiałoby się zapytać żeby znalazło się jakieś krzesło w Smyku?

Sprawdźmy, to łatwe :)

Smyk w galerii Sadyba Best Mall , wchodzisz, prosisz kierowniczkę, pytasz czy ochroniarz nie mógłby mieć krzesła lub stołka za konsoletą.
Napisz jak poszło.
Za daleko Ci do Sadyby?
Udostępnij może ktoś ma bliżej.
Na pewno jest jakieś krzesło na zapleczu Smyka...

I dalej:

Ilo była w smyku , rozmawiała z ochroniarzem, krzesła za konsoletą wciąż nie ma, chce podarować ochroniarzowi krzesło na mikołajki:

" Po krótkiej rozmowie z Panem ochroniarzem który dziś pracuje 10 godzin usłyszałam, ze krzesło by się przydało.
W skrócie opowiedziałam mu historię.
Powiedział, że uszczęśliwiło by go krzesło barowe żeby przycupnąć na chwilę chociaż.
Powiedziałam, że w takim razie zbliżających się mikołajek ktoś podaruje mu to krzesło.
Pan się uśmiechnął i podziękował.
Był pozytywnie nastawiony sympatycznie się rozmawiało .
To mógłby być mój ojciec na dobrą sprawę.

Mężczyzna był rozczarowany zachowaniem kierowniczki.

"To że firmy ochroniarskie niespecjalnie widzą w ochroniarzach ludzi to standard.

Ale tego, że kierowniczka sklepu dla dzieci też nie widzi w nim człowieka - tego zrozumieć nie potrafię" - pisze.

A potem zadaje wydawałoby się najważniejsze pytanie:

Ciekawe ile osób musiałoby się zapytać, żeby znalazło się jakieś krzesło w Smyku?"

link http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowar ... loger.html

Obsługa na najwyższym poziomie

Dowiedzieliśmy się, że firmą ochroniarską obsługującą sklep Smyk jest Solid Security.

Poprosiliśmy o komentarz rzecznika prasowego.
- Nasi ochroniarze pracują na różne zmiany.
Po 8 lub 12 godzin.
Nie znam dokładnego grafiku tego konkretnego ochroniarza.

Nie otrzymaliśmy również żadnych skarg od ochroniarza na warunki pracy w tym konkretnym sklepie, a nie byłem świadkiem rozmowy z kierowniczką sklepu i nie będę oceniał, czy jej zachowanie było nieuprzejme - mówi Krzysztof Lenard, rzecznik prasowy Solid Security.

Jak dodaje, ochroniarze są zatrudniani w Solid Security na umowę o pracę lub inny rodzaj umowy.
Ci zatrudniani na umowę o pracę, przechodzą wszystkie wymagane badania lekarskie.
Nie ma ograniczenia wieku.

Skontaktowaliśmy się również z biurem prasowym sklepu Smyk, aby zapytać, dlaczego kierowniczka sklepu zachowała się w taki sposób.

- Trudno nam odnieść się w tej chwili do tej konkretnej sytuacji, choć oczywiście podjęliśmy już kroki, aby zweryfikować wewnętrznie podane we wpisie informacje.

Chcielibyśmy jednak podkreślić, że jest dla nas rzeczą nadrzędną, aby odwiedzającym nasze sklepy klientom zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.
Z uwagą wsłuchujemy się także we wszystkie zgłaszane przez nich komentarze i uwagi.

Jeśli faktycznie w tym przypadku miało miejsce nieprofesjonalne zachowanie ze strony naszego zespołu, to jest to niezgodne z obowiązującymi w naszej firmie standardami.
Dlatego przy tej okazji, raz jeszcze, uczulimy personel naszych sklepów, aby w każdej sytuacji postępowali zgodnie z tymi zasadami - poinformował Marek Łebek, PR Manager Smyka.

To tak wygląda....
Nie ma to jak jeść do syta, spać słodko i żyć beztrosko...

Awatar użytkownika

piotrek27
Pułkownik
Pułkownik
Podziękował: 36 razy
Otrzymał/a podziekowań: 102 razy
Status: Offline

Re: Smyk - Krzesło dla ochroniarza - Eksperyment. Warszawa

Postautor: piotrek27 » 01 gru 2016 13:00

Eksperyment społeczny kazać dyrektorowi firmy stać po 10h co 3 dzień i na koniec miesiąca zapytać o wnioski

Wróć do „Dyskusje PSPO”