Reklama

Grupa interwencyjna Praca pomocy.

Awatar użytkownika

malcin822
Sierżant
Sierżant
Podziękował: 1 raz
Otrzymał/a podziekowań: 20 razy
Status: Offline

Re: Grupa interwencyjna Praca pomocy.

Postautor: malcin822 » 15 sie 2017 05:45

Kiedys jezdzilem w solidzie jak patrol jednoosobowy.Wyposazony w spb,w samochodzie mialemsiedziec 24h,czekac na sygnal.Po czasie znalzlem meline ,bo doba w samocodzie to przesada,a jak jeszcze bedziesz z kolega .Ogolnie ,ja osobiscie nie polecam.Poza tym kirowniczek sie trafil,ktory czekal na miejscu .Taki falszywy alarm robili,a on kary ,i jak to nie powino sie pewnych rzeczy robic podjezdajac pod dany obiekt.

Awatar użytkownika

klansman
Major
Major
Podziękował: 27 razy
Otrzymał/a podziekowań: 281 razy

Postautor: klansman » 15 sie 2017 08:31

Ale jakiej pomocy od nas oczekujesz ?

Awatar użytkownika

Topic author
security cieć
Szeregowy
Szeregowy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał/a podziekowań: 1 raz

Postautor: security cieć » 15 sie 2017 13:21

witam drodzy forumowicze :) jestem juz po pierwszej zmianie 24 h w GI no i troszeczkę masakra fakt nic sie nie działo przesiedziałem cały dzień i noc w samochodzie ale szkolenie wyglądało tak dali mi standardy do przeczytania mundur umowa i przydział pana który ma ok 65 lat wszystkiego miał mnie nauczyć nie był z tych rozmownych jedyne zdanie które od niego usłyszałem przez 24 h to było "siema tu i tak sie nic nie dzieje ide spac jak będzie dzwonił tel to mnie obudź i jak zobaczysz inspektora czyli samochód taki i tak tez mnie budz " masakra myślałem ze w jakim kolwiek stopniu czegoś o pracy sie do wiem w pracy niestety nie jeśli ja z nim mam podjąć interwencje jaką kolwiek to ja wyrobie sobie pozwolenie ale żeby strzelić sobie w łeb koordynator to typowy trep z którym nie ma gadania o co kolwiek co moge sie ubiegać tylko ja przepracuje 3 mieś czyli kursy itp ittd szkolenia. pytanie jedno czy ja dożyje ? podbno mam dostać następnym razem jakiś obiekt do odbijania punktów czyli to samo tylko ze co jakiś czas będziemy jechać na jakiś punkt i odbijac pilot.....
pytanie czy ludzie w wieku 60 lat plus powinni zajmować takie stanowiska a w dodatku prowadzić samochód. jazda z tym człowiekiem była masakrą ...

Awatar użytkownika

Gebels
Kapitan
Kapitan
Podziękował: 287 razy
Otrzymał/a podziekowań: 96 razy

Postautor: Gebels » 15 sie 2017 17:42

To elitarna Firma jak to Jan napisał. Tak to wygląda w praktyce, bajzel zamiast elity, i ta dyscyplina na "patrolu" [2smiech]
To jakiś "patrol" na sztukę, tylko po to żeby nie odbiec od konkurencji.
Jak widzisz na forum można wszystko napisać, można wychwalać pod niebiosa, ale dopiero jak spróbujesz, to się przekonasz że ktoś chyba nie do końca jest obiektywny. Daj sobie jeszcze czas, jak masz się mordować 24h z takim typem, to sam sobie odpowiedz czy warto? Nerwy tylko zjedzone, ja się mordowałem z jednym osłem kilka miesięcy, dusiłem się przez te 24h, i nigdy więcej już nie wsiądę na GI z takim troglodytą.

Awatar użytkownika

piotrek27
Pułkownik
Pułkownik
Podziękował: 36 razy
Otrzymał/a podziekowań: 102 razy

Postautor: piotrek27 » 15 sie 2017 18:42

Bez wpisu to myślę że będziesz miał tylko kontrolować posterunki i to wszystko przecież żadnych interwencji nie podejmiesz śpb ani broni nie dostaniesz znam takie pseudo GI gdzie wymaga się tylko prawo jazdy i nic więcej niekiedy(dodatkowo orzeczenie niepełnosprawności) i praca w takich "grupach" polega na sprawdzaniu posterunków bywa też że "jeździsz na alarmy" ale to na pewno miejsca gdzie się nic nie dzieje

Jan M.
Generał Broni
Generał Broni
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał/a podziekowań: 492 razy

Postautor: Jan M. » 15 sie 2017 20:41

security cieć pisze:witam drodzy forumowicze :) jestem juz po pierwszej zmianie 24 h w GI no i troszeczkę masakra fakt nic sie nie działo przesiedziałem cały dzień i noc w samochodzie ale szkolenie wyglądało tak dali mi standardy do przeczytania mundur umowa i przydział pana który ma ok 65 lat wszystkiego miał mnie nauczyć nie był z tych rozmownych jedyne zdanie które od niego usłyszałem przez 24 h to było "siema tu i tak sie nic nie dzieje ide spac jak będzie dzwonił tel to mnie obudź i jak zobaczysz inspektora czyli samochód taki i tak tez mnie budz " masakra myślałem ze w jakim kolwiek stopniu czegoś o pracy sie do wiem w pracy niestety nie jeśli ja z nim mam podjąć interwencje jaką kolwiek to ja wyrobie sobie pozwolenie ale żeby strzelić sobie w łeb koordynator to typowy trep z którym nie ma gadania o co kolwiek co moge sie ubiegać tylko ja przepracuje 3 mieś czyli kursy itp ittd szkolenia. pytanie jedno czy ja dożyje ? podbno mam dostać następnym razem jakiś obiekt do odbijania punktów czyli to samo tylko ze co jakiś czas będziemy jechać na jakiś punkt i odbijac pilot.....
pytanie czy ludzie w wieku 60 lat plus powinni zajmować takie stanowiska a w dodatku prowadzić samochód. jazda z tym człowiekiem była masakrą ...

A na co ty liczyłeś ?
Że dostaniesz spec szkolenie z odbijania zakładników ? sic...
To że ktoś ma 60 lat nie oznacza że jest złym pracownikiem.
Obsmarować anonimowo to można każdą instytucję.
Co za czasy.
Wy młodzi to teraz wszystkiego od razu na tacy oczekujecie.

Napisze ci coś.
Nie jesteś wyjątkowy.
Jesteś takim samym roztańczonym małym pyłkiem we wszechświecie jak każdy.
Za parę lat sam się o tym przekonasz.

To elitarna Firma jak to Jan napisał. Tak to wygląda w praktyce, bajzel zamiast elity, i ta dyscyplina na "patrolu" [2smiech]

Opisałem standardy jakie są wdrożone w tej agencji. Nic więcej nic mniej.
W każdej instytucji znajdą się jakieś patologie.
Nie ma nieskalanych firm.
Dobrze pewnie także wiesz Gebels że w twojej także nie jest wszystko tak jak być powinno.

"Kto z was jest bez grzechu niechaj pierwszy rzuci kamieniem"

Awatar użytkownika

Topic author
security cieć
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: security cieć » 16 sie 2017 07:36

piotrek27 pisze:Bez wpisu to myślę że będziesz miał tylko kontrolować posterunki i to wszystko przecież żadnych interwencji nie podejmiesz śpb ani broni nie dostaniesz znam takie pseudo GI gdzie wymaga się tylko prawo jazdy i nic więcej niekiedy(dodatkowo orzeczenie niepełnosprawności) i praca w takich "grupach" polega na sprawdzaniu posterunków bywa też że "jeździsz na alarmy" ale to na pewno miejsca gdzie się nic nie dzieje

o nie nie nie kochany interwencje są podejmowane były i będą bez kwalifikacji ile razy wciskałem napadówke będąc na obiekcie handlowym tyle raz przyjeżdżał 1 z broni z kwalifikacjami a 2 bez więc to jest stosowane mój drogi....

Awatar użytkownika

Topic author
security cieć
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: security cieć » 16 sie 2017 07:48

Jan M. pisze:
security cieć pisze:witam drodzy forumowicze :) jestem juz po pierwszej zmianie 24 h w GI no i troszeczkę masakra fakt nic sie nie działo przesiedziałem cały dzień i noc w samochodzie ale szkolenie wyglądało tak dali mi standardy do przeczytania mundur umowa i przydział pana który ma ok 65 lat wszystkiego miał mnie nauczyć nie był z tych rozmownych jedyne zdanie które od niego usłyszałem przez 24 h to było "siema tu i tak sie nic nie dzieje ide spac jak będzie dzwonił tel to mnie obudź i jak zobaczysz inspektora czyli samochód taki i tak tez mnie budz " masakra myślałem ze w jakim kolwiek stopniu czegoś o pracy sie do wiem w pracy niestety nie jeśli ja z nim mam podjąć interwencje jaką kolwiek to ja wyrobie sobie pozwolenie ale żeby strzelić sobie w łeb koordynator to typowy trep z którym nie ma gadania o co kolwiek co moge sie ubiegać tylko ja przepracuje 3 mieś czyli kursy itp ittd szkolenia. pytanie jedno czy ja dożyje ? podbno mam dostać następnym razem jakiś obiekt do odbijania punktów czyli to samo tylko ze co jakiś czas będziemy jechać na jakiś punkt i odbijac pilot.....

A na co ty liczyłeś ?
Że dostaniesz spec szkolenie z odbijania zakładników ? sic...
To że ktoś ma 60 lat nie oznacza że jest złym pracownikiem.
Obsmarować anonimowo to można każdą instytucję.
Co za czasy.
Wy młodzi to teraz wszystkiego od razu na tacy oczekujecie.

Napisze ci coś.
Nie jesteś wyjątkowy.
Jesteś takim samym roztańczonym małym pyłkiem we wszechświecie jak każdy.
Za parę lat sam się o tym przekonasz.

Opisałem standardy jakie są wdrożone w tej agencji. Nic więcej nic mniej.
W każdej instytucji znajdą się jakieś patologie.
Nie ma nieskalanych firm.
Dobrze pewnie także wiesz Gebels że w twojej także nie jest wszystko tak jak być powinno.

"Kto z was jest bez grzechu niechaj pierwszy rzuci kamieniem"

na co iliczyłęm na odprawę jak w każdej firmie szanującej sie przedstawienie sytułącji które są najczęstsze lub typowe dla danej okolicy ku#wa żal robiłem w konwojach na poczcie Polskiej i tez bez kwalifikacji zawsze tak tam jest wiec nie wymagaja od wsytskich licencji tzn wpisu i pozwolenia to musi mieć kierowca i konwojent ja tylko odbieram kase i szkolenie trwa 3 tygodnie wiec wiem że można przeszkolić każdego i nie trzeba mieć pały ani klamki tylko mózg i trzymanie sie standardów jak są dobrze opracowane i wbite do łba pracownika to nic zego sie nie stanie. w Solid brak tego u nich chodzi o to " człowiek sztuk jeden jest i tyle w temacie " takiego 60 plus za kołkiem po 24 h mało sie nie wjebał pod tira super moze i być byłym wojskowym jego czasy juz przemijają i nie powinie miec takiej pracy śpi pali i śpi bajka doszło by do szbkiej interwencji to co mam chodzić za nim z respiratorem bo tam je##nie gdzieś po drodze matko ... czego on ma mnie nauczyć rutyny w którą sie wjebał ?? to nie jest profesjonalna postawa.

Jan M.
Generał Broni
Generał Broni

Postautor: Jan M. » 16 sie 2017 11:39

No jeśli taka sytuacja była faktycznie jak piszesz. A ja nie mam podstaw aby ci nie wierzyć.
To rzeczywiście.
Ja wiem że są na rejonach różne wybryki.
No tak feralnie trafiłeś.
Różni ludzie robią na załogach.
Jak wszędzie.

W sumie to mogłeś trafić na...."Węża" !
A wiesz co robił "Wąż" na rejonie ?

To było całkiem niedawno ( kilka dosłownie lat temu ), ja już w załodze nie robiłem dawno, znam historię z piwa z przyjacielem z załogi.
Człowieka nie prześwietlisz. Nawet policjanci czasami popełniają rożne wybryki.
Nie wiń tym bardziej agencji prywatnej która nie ma takich możliwości, budżetu ani szkolenia jak Policja Państwowa.

-Wąż zwykł pytać nowego, czy ma ochotę pooglądać sobie "dupy" ?
-Gdy nowy wyraził aprobatę.
-"Wąż" wiózł go do lasku.
-Nowy się wtenczas pyta.
-"Wąż" a gdzie są te "dupy"?
-Ja tu widzę same drzewa.
-A "Wąż" natenczas karze mu spuszczać "portki" i odwracać się tyłem.
-I z z żalem w głosie mówi: " No jak ? Mieliśmy przecież oglądać sobie "dupy".

[drapanie]

Awatar użytkownika

klansman
Major
Major
Podziękował: 27 razy
Otrzymał/a podziekowań: 281 razy

Postautor: klansman » 16 sie 2017 17:20

Czytam, czytam i nie wierze :D

Awatar użytkownika

Axar
Chorąży
Chorąży
Podziękował: 19 razy
Otrzymał/a podziekowań: 76 razy

Postautor: Axar » 16 sie 2017 19:14

Prawda aż banan sie sam pojawia na twarzy.
Wąż czy nie wąż jest sprawcą wielu ciąż :D

A co do "patrolu" w solidzie to teraz tam jest standard ludzie bez kwitów i wschodni akcent.
Lecz nie powiem jak pracowałem jako żołtodziób w solidnej firmie to może miałem fart ale ogarnietych kolegów trafiałem od których nauczyłem się wiele praktyki w zawodzie (byli to policjanci przeważnie) może dlatego że pytałem i nie unosiłem się "dumą"

Awatar użytkownika

piotrek27
Pułkownik
Pułkownik
Podziękował: 36 razy
Otrzymał/a podziekowań: 102 razy

Postautor: piotrek27 » 18 sie 2017 08:54

Jak może ktoś bez papierów podejmować interwencję?? Chyba że nterwencja polega na przyjeździe na miejsce zdarzenia ocenie sytuacji i wezwanie Policji

Awatar użytkownika

malcin822
Sierżant
Sierżant
Podziękował: 1 raz
Otrzymał/a podziekowań: 20 razy

Postautor: malcin822 » 18 sie 2017 11:04

Wystarczy, ze kolega ma. On jest na tzw. Sztuka.

Jan M.
Generał Broni
Generał Broni

Postautor: Jan M. » 18 sie 2017 13:39

piotrek27 pisze:Jak może ktoś bez papierów podejmować interwencję?? Chyba że nterwencja polega na przyjeździe na miejsce zdarzenia ocenie sytuacji i wezwanie Policji

Każdy obywatel może.

Awatar użytkownika

Gebels
Kapitan
Kapitan
Podziękował: 287 razy
Otrzymał/a podziekowań: 96 razy

Postautor: Gebels » 18 sie 2017 13:51

Jan M. pisze:
piotrek27 pisze:Jak może ktoś bez papierów podejmować interwencję?? Chyba że nterwencja polega na przyjeździe na miejsce zdarzenia ocenie sytuacji i wezwanie Policji

Każdy obywatel może.

To sobie można Patrol Obywatelski nająć.

Wróć do „Grupa Interwencyjna”