Reklama

Czy opinie na gowork.pl są kasowane.

Awatar użytkownika

Topic author
felek7
Chorąży
Chorąży
Podziękował: 5 razy
Otrzymał/a podziekowań: 30 razy
Status: Offline

Czy opinie na gowork.pl są kasowane.

Postautor: felek7 » 19 kwie 2018 14:12

Dwukrotnie opisałem nieprawidłowości w Ekotrade (bez wulgaryzmów, same fakty) i po tygodnie zostały skasowane. Znacie podobne przypadki ?

Awatar użytkownika

Axar
Chorąży
Chorąży
Podziękował: 12 razy
Otrzymał/a podziekowań: 73 razy
Status: Online

Re: Czy opinie na gowork.pl są kasowane.

Postautor: Axar » 19 kwie 2018 15:49

Tak są. Taki maja plan na kasę

Jan M.
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Podziękował: 983 razy
Otrzymał/a podziekowań: 427 razy

Postautor: Jan M. » 19 kwie 2018 17:50

felek7 pisze:Dwukrotnie opisałem nieprawidłowości w Ekotrade (bez wulgaryzmów, same fakty) i po tygodnie zostały skasowane. Znacie podobne przypadki ?

Mamy tutaj wątek o Ekotrade. Nawet jest tam możliwość zagłosowania. Pisze pan tutaj. Jak bez bluźnierstw i obelg to nikt panu raczej tutaj nie usunie.
W każdym razie, ja osobiście nie przypominam sobie o tym, aby usunięto cokolwiek z tego, co na forum ochronaforum.eu napisałem.

http://www.ochronaforum.eu/viewtopic.ph ... &start=105

Awatar użytkownika

John Pluto
Plutonowy
Plutonowy
Podziękował: 142 razy
Otrzymał/a podziekowań: 63 razy

Postautor: John Pluto » 19 kwie 2018 18:08

Tak, zgadzam się z Janem. Myslę, że tu jest lepsze forum gdzie można wyrazić swoją opinię. Na Go Work większość (większość, co nie znaczy, że wszyscy piszący tam) bardzo często wylewa pomyje na firmy i konkretne osoby ze względu na jakieś prywatne porachunki a często też brużdżą koordynatorzy czy inni pracownicy biurowi z konkurencji, żeby konkurencję jak najbardziej oczernić i żeby notowania spadły. Czasem zdarzają się jakieś miarodajne komentarze...ale ostatnio od kilku lat obserwuję ciągły spadek poziomu dyskusji tam. Być może dlatego, że porobiło się zbyt wiele firm ochroniarskich, a być może dlatego, że coraz więcej ludzi odkrywa takie fora - nie wiem. W każdym razie GoWork nie jest tak miarodajne i nie przedstawia takiego obrazu firm jak kiedyś. Było kilka , kilkanaście komentarzy a teraz to jest stek pomyj i wyzwisk. Poza tym słyszałem, że niektóre firmy sponsorują w jakiś sposób piszących tam lub też administratorów, tak więc tutaj może jest jakieś drugie dno. Trudno powiedzieć.

Awatar użytkownika

Axar
Chorąży
Chorąży
Podziękował: 12 razy
Otrzymał/a podziekowań: 73 razy
Status: Online

Postautor: Axar » 19 kwie 2018 19:45

Jan M. pisze:
felek7 pisze:Dwukrotnie opisałem nieprawidłowości w Ekotrade (bez wulgaryzmów, same fakty) i po tygodnie zostały skasowane. Znacie podobne przypadki ?

Mamy tutaj wątek o Ekotrade. Nawet jest tam możliwość zagłosowania. Pisze pan tutaj. Jak bez bluźnierstw i obelg to nikt panu raczej tutaj nie usunie.
W każdym razie, ja osobiście nie przypominam sobie o tym, aby usunięto cokolwiek z tego, co na forum ochronaforum.eu napisałem.

viewtopic.php?f=95&t=1513&start=105

Bocianie lecz gowork ma taką funkcję i się z nią nie kryje lecz nawet wysyła oferty o kasowaniu negatywnych opinii na email.

Wróć do „Regulamin”