Reklama

Zgłaszajcie posty - proszę

Awatar użytkownika

Topic author
Tomasz
Generał
Generał
Podziękował: 58 razy
Otrzymał/a podziekowań: 44 razy
Kontaktowanie:
Status: Offline

Zgłaszajcie posty - proszę

Postautor: Tomasz » 19 sty 2017 14:36

Moi Drodzy,

Piszę do wszystkich użytkowników forum, ale w szczególności do tych, którzy bywają tutaj codziennie i są z nami (forumowiczami) bardzo długo :)

Jeśli widzisz że użytkownik (szczególnie nowy) łamie regulamin, proszę zgłoś to za pomocą specjalnego przycisku znajdującego się przy każdym poście. Natychmiast po Twoim zgłoszeniu dostaję e-maila z informację na ten temat i reaguję najszybciej jak to możliwe :)

Po waszych wczorajszych zgłoszeniach zablokowałem 3 użytkowników, których wypowiedzi powodowały u mnie odruch wymiotny!

Niech to będzie przestroga dla użytkowników używających niestosownych słów... lub ubliżających innym.

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika

klansman
Porucznik
Porucznik
Podziękował: 11 razy
Otrzymał/a podziekowań: 95 razy
Status: Offline

Re: Zgłaszajcie posty - proszę

Postautor: klansman » 29 maja 2017 18:32

Proponuję wprrowadzić blokadę na zakładanie tematów dla nowych osób. Dać możliwość od np. 20 postów. Ostatnimi czasy mamy zmasowane ataki spamerów reklamowych. Udzielam się na paru forach i nigdzie nie ma takiego dziadostwa z nimi jak tutaj. Nie wiem czemu się tak uwzieli na nas.

Wróć do „Opinie, Uwagi, Zmiany na Forum”