Zarejestruj

Reklama

Zaloguj  •  Zarejestruj

• Reklama

System Rejestracji Czasu Pracy

• Polecamy

• Polecamy

IFP

Konsorcjum firm KONSALNET - G4S - SECURITAS

Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla NKUdostępnij dla WykopUdostępnij dla BlipUdostępnij dla Twitter

Re: Konsorcjum firm KONSALNET - G4S - SECURITAS

Postprzez MartinRiggs75 » 27 kwi 2012 09:10

Fizyczne przejęcie G4S przez Konsalnet jest w toku. Jeszcze w poniedziałek pracowałem w G4S w konwojach. Niestety wieczorem pan koordynator, 27-letni szczyl spod białoruskiej granicy, podziękował mi i kierowcy za współpracę. Powód - czystki na dwa dni przed przejęciem przez K. i przygotowanie ewentualnych miejscówek dla siebie i swoich pieseczków. Ciekawostka, że dyrektorem konwojowej bazy warszawskiej, jest były funkcjonariusz CBA, który ma zarzuty w sprawie śp. A. Leppera:-)). To tak na marginesie. Ale powiedzmy sobie szczerze, pieniądze w ostatnich 4-ch miesiącach były żadne, 8.70/h zarabiał zarówno kierowca, konwojent/dowódca, jak i inkasent lub operator ATM. Od stycznia Herr Roland Meltzer wstrzymał wszystkie premie. 1/3 chłopaków do dnia dzisiejszego zdążyło uciec do K-tu. Jak widać, wiedzieli, co robią:-).
  • 0

Szeregowy
Reputacja: 0

Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla NKUdostępnij dla WykopUdostępnij dla BlipUdostępnij dla Twitter

Postprzez Łukasz05 » 27 kwi 2012 10:48

MartinRiggs75 napisał(a):Fizyczne przejęcie G4S przez Konsalnet jest w toku. Jeszcze w poniedziałek pracowałem w G4S w konwojach. Niestety wieczorem pan koordynator, 27-letni szczyl spod białoruskiej granicy, podziękował mi i kierowcy za współpracę. Powód - czystki na dwa dni przed przejęciem przez K. i przygotowanie ewentualnych miejscówek dla siebie i swoich pieseczków. Ciekawostka, że dyrektorem konwojowej bazy warszawskiej, jest były funkcjonariusz CBA, który ma zarzuty w sprawie śp. A. Leppera:-)). To tak na marginesie. Ale powiedzmy sobie szczerze, pieniądze w ostatnich 4-ch miesiącach były żadne, 8.70/h zarabiał zarówno kierowca, konwojent/dowódca, jak i inkasent lub operator ATM. Od stycznia Herr Roland Meltzer wstrzymał wszystkie premie. 1/3 chłopaków do dnia dzisiejszego zdążyło uciec do K-tu. Jak widać, wiedzieli, co robią:-).

Dopadła cię szara polska rzeczywistość,tylko dlaczego tak się dzieje ,że gdy jedna firma przejmuje drugą to najgorzej muszą ucierpieć na tym zawsze zwykli pracownicy .G4S sprzedaje swoje udziały ,a reszta w tym swoi dotychczasowi pracownicy już ich nie interesują.To jest po prostu chore. [zly] Liczy się tylko kasa kasa kasa , tylko firmy zapominają o jednym gdyby nie pracownicy to oni by nie mieli tyle pieniążków ile mają teraz [kartka1]
  • 0

Bez osobistego doświadczenia, jesteś tylko uczonym głupcem.
Kapitan
Reputacja: 170

Postprzez Persec » 27 kwi 2012 11:55

Łukasz05 napisał(a):
MartinRiggs75 napisał(a):Fizyczne przejęcie G4S przez Konsalnet jest w toku. Jeszcze w poniedziałek pracowałem w G4S w konwojach. Niestety wieczorem pan koordynator, 27-letni szczyl spod białoruskiej granicy, podziękował mi i kierowcy za współpracę. Powód - czystki na dwa dni przed przejęciem przez K. i przygotowanie ewentualnych miejscówek dla siebie i swoich pieseczków. Ciekawostka, że dyrektorem konwojowej bazy warszawskiej, jest były funkcjonariusz CBA, który ma zarzuty w sprawie śp. A. Leppera:-)). To tak na marginesie. Ale powiedzmy sobie szczerze, pieniądze w ostatnich 4-ch miesiącach były żadne, 8.70/h zarabiał zarówno kierowca, konwojent/dowódca, jak i inkasent lub operator ATM. Od stycznia Herr Roland Meltzer wstrzymał wszystkie premie. 1/3 chłopaków do dnia dzisiejszego zdążyło uciec do K-tu. Jak widać, wiedzieli, co robią:-).

Dopadła cię szara polska rzeczywistość,tylko dlaczego tak się dzieje ,że gdy jedna firma przejmuje drugą to najgorzej muszą ucierpieć na tym zawsze zwykli pracownicy .G4S sprzedaje swoje udziały ,a reszta w tym swoi dotychczasowi pracownicy już ich nie interesują.To jest po prostu chore. [zly] Liczy się tylko kasa kasa kasa , tylko firmy zapominają o jednym gdyby nie pracownicy to oni by nie mieli tyle pieniążków ile mają teraz [kartka1]

Przypomina mi się taki stary dowcip kończący się: "Sorry Winnetou business is business", a na co liczyłeś, że co się ma w biznesie liczyć jak nie kasa, sentymenty? Tak już jest przy przejęciach, więc zawsze w takiej sytuacji trzeba trzymać rękę na pulsie i mieć plan B. Poza tym to oczywiste, że wyrywa się chwasty przy porządkowaniu, to tak w kontekście "ciekawostek", którymi podzielił się z nami rozgoryczony były pracownik G4S, wnioskując z jakości oryginalnego tekstu jest "klasą" sam dla siebie.
  • 0

"Of every 100 men you send to fight, 10 shouldn't even be there. Eighty are nothing but targets. Nine are real fighters, we are lucky to have them, they the battle make. Ah but the one, one is a true warrior and he will bring the others back"
Sierżant

Postprzez patryk1989 » 06 gru 2012 15:03

W konsalnecie dobrze placą i umowa o prace sie postarasz nawet na linni kas :)
  • 0

Szeregowy

Postprzez niunia2101 » 16 kwi 2013 17:13

patryk1989 napisał(a):W Konsalnecie dobrze płacą i umowa o prace się postarasz nawet na linii kas :)

[2smiech] [2smiech] [2smiech] [2smiech] [2smiech] [2smiech] [2smiech]
Toś mnie ubawił kolego. Dawno tu nie zaglądałem. Stara gwardia mnie zna. Pracuję w Lubelskim Oddziale tej firmy, i jakby ktoś kiedyś dokładnie czytał forum to pisałem o tej fuzji Konsalnet - G4S i znam chłopaków z G4S i narzekają na to połączenie. A co do stawek i umowy to chyba u was w oddziale jest tak, bo nie u nas. Co lepsze nawet Osoby co miały umowy o pracę musiały przejść na "śmieciówkę". I jak wykazujesz problem na obiekcie to lepiej nic nie mów, "bo oni nam płacą i my im nie możemy nic powiedzieć". Takie teksty usłyszałem przy zgłoszeniu uszkodzonego ogrodzeni czy źle zabezpieczonego towaru.
  • 0

Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety.
Strażnik Serwis
BOB - masówki
GOB - masówki
MKK - masówki
Officer - masówki
Miro (czasy świetności) występy gościnne
LAAM Security (przed zmianą nazwy na obecną)
Konsalnet (obecnie)
Chorąży

Postprzez maniekjuwe » 27 mar 2014 01:40

niunia2101 napisał(a):
patryk1989 napisał(a):W Konsalnecie dobrze płacą i umowa o prace się postarasz nawet na linii kas :)

[2smiech] [2smiech] [2smiech]
Toś mnie ubawił kolego. Dawno tu nie zaglądałem. Stara gwardia mnie zna. Pracuję w Lubelskim Oddziale tej firmy, i jakby ktoś kiedyś dokładnie czytał forum to pisałem o tej fuzji Konsalnet - G4S i znam chłopaków z G4S i narzekają na to połączenie. A co do stawek i umowy to chyba u was w oddziale jest tak, bo nie u nas. Co lepsze nawet Osoby co miały umowy o pracę musiały przejść na "śmieciówkę". I jak wykazujesz problem na obiekcie to lepiej nic nie mów, "bo oni nam płacą i my im nie możemy nic powiedzieć". Takie teksty usłyszałem przy zgłoszeniu uszkodzonego ogrodzeni czy źle zabezpieczonego towaru.

Bzdura jedna wielka. Jesteś od tego jak d...od sr.... żeby wykazać nieprawidłowości jakie tam istnieją nawet jeśli miałbyś tam pracować tylko 15 minut i potem by. Cię za to wy...rzucili. Nawet tak jak mnie kiedyś , kiedy wykazałem liczne kradzieże pracownicze. Towar ulatniał się w niby ,,nie wyjaśnionych okolicznościach przez rampę i podczas spisywania na protokoły zniszczeń , fikcyjne.

Co do. Konsalnetu - plan mam prosty. Praca w dziale konwoju jak zdrowie pozwoli na to bo nie jest to łatwa robota. Wiem o tym , ale nikt nie mówił że bedzie łatwo .... rozmowy tzw wstępne już za mną. Teraz tylko trzeba iść za ciosem i zamiast marudzić, brać się do pracy. :) konwoje to dla mnie debiutowy dział w ochronie więc uczę się wszystkiego od nowa, w sensie praktycznym.
  • 0

Juwe, lic II st.
GI Solid
Plutonowy
Reputacja: 46

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy Masowe