Zarejestruj

Reklama

Zaloguj  •  Zarejestruj

• Reklama

System Rejestracji Czasu Pracy

• Polecamy

• Polecamy

IFP

Pytanie dotyczące konwoju

Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla NKUdostępnij dla WykopUdostępnij dla BlipUdostępnij dla Twitter

Re: Pytanie dotyczące konwoju

Postprzez damian22222 » 21 cze 2013 09:53

inkasentowi licencja nie potrzebna wiec jest osoba jest. Co do pałek po co w konwoju tonfa ?. Co do algorytmu to napisałem także podobnie . Tylko tu nie uwzględniłem organizatora w algorytmie. Każdego inaczej uczyli więc każdy inaczej pisze. To już tez zauważyłem ze nie uwzględniłem kasetek .
najważniejsze by było w zdaniu dane słowo to i tak zaliczą bo to sprawdzają ludzie którzy się nie znają na tym . Najważniejsze to ująć te najważniejsze zagadnienia bo nie wierze by ktoś błędu nie zrobił jakiegokolwiek
  • 0

" Marzyłem o wieku Rycerzy, silnych i szlachetnych, którzy najpierw odnoszą zwycięstwo nad sobą, a dopiero potem nad innymi."
Szeregowy
Reputacja: 0

Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla NKUdostępnij dla WykopUdostępnij dla BlipUdostępnij dla Twitter

Postprzez konwojent89 » 21 cze 2013 10:49

damian22222
tam było że pracownicy z licencja pokazują licencje a nie posiadający dowód więc na forum tak w skrócie napisałem
co do tonf to różnie bywa,w sumie głupotą jest wyposażać konwój w sprzęt jak GI ale też tak bywa więc różnie na to mogą patrzeć
  • 0

Kapral
Reputacja: 25

Postprzez damian22222 » 21 cze 2013 16:53

ja wychodzę z założenia że jak było 7 punktów i w każdym z grubsza się napisało co jak . Ja np sugerowałem się tymi załącznikami aczkolwiek i od siebie trochę się dodało . Ja myślę że tam małe pierdoły przy większości dobrych sugestii to powinno być ok. Zresztą pozytywne myślenie jest połową sukcesu .A tak czy siak nie pozostaje nic innego jak czekać z niepewnością sierpnia .
  • 0

" Marzyłem o wieku Rycerzy, silnych i szlachetnych, którzy najpierw odnoszą zwycięstwo nad sobą, a dopiero potem nad innymi."
Szeregowy

Postprzez Dobry » 21 cze 2013 19:38

Mój wykładowca ze studium, który miał uprawnienia egzaminatora CKE powiedział nam kiedyś, że egzamin przeprowadzony w ten sposób jest nieporozumieniem. Dodał, że przy sprawdzaniu egzaminów nawet jak osobiście zgadza się z tym co napisał uczeń na egzaminie, to nie może tego zaliczyć ponieważ nie zgadza się to z kluczem odpowiedzi. Uważam, że ma rację, jeśli w kluczu nie będzie bankowozu typu A, a za jego pomocą według przepisów można przewieść pieniądze i zgodzi się z tym egzaminator to i tak nie będzie mógł tego zaliczyć. PS Mam nadzieję, że będzie bankowóz A - dla wszystkich, którzy tak napisali :)
  • 0

Szymon

Konsalnet Secure Solutions Sp. z.o.o

"Nic się nie zmieni dopóki tam na górze nie pojmą, że na dole również pracują........... ludzie"
Kapral
Reputacja: 17

Postprzez Martaa » 21 cze 2013 20:07

Tam było napisane, że dowódca ochrony przez cały czas ma pilnować pozostałych wartości, czyli nie może wysiadać z samochodu...
  • 0

Szeregowy
Reputacja: 1

Postprzez damian22222 » 21 cze 2013 20:35

od lipca znoszą licencje i będzie wystarczyło zaświadczenie o ukończeniu szkoły bądź kursu więc myślę że ponowne zdawanie nie będzie potrzebne :)
  • 0

Szeregowy

Postprzez gosia1154 » 25 cze 2013 07:11

damian22222 napisał(a):od lipca znoszą licencje i będzie wystarczyło zaświadczenie o ukończeniu szkoły bądź kursu więc myślę że ponowne zdawanie nie będzie potrzebne :)

Od lipca nic się nie zmienia.
  • 0

El-toro
Porucznik
Reputacja: 17

Postprzez rafiz1 » 25 cze 2013 12:37

No tak potrzeba coraz więcej osób którym nie chce się zdać licencji... Będą z powołania do zawodu...
  • 0

„Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.”
Porucznik
Reputacja: 46

Postprzez konwojent89 » 26 cze 2013 09:29

Odpowiedź Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, Wojciecha Węgrzyna

W odpowiedzi na interpelację Pana Posła Macieja Orzechowskiego oraz grupy posłów z dnia 03 stycznia 2013 r. w sprawie deregulacji dostępu do zawodu pracownika ochrony fizycznej oraz pracownika zabezpieczenia technicznego, przesłaną pismem z dnia 29 stycznia 2013 r, sygn. SPS-023-13621/13, uprzejmie przedstawiam, co następuje:

1. Od kiedy będzie obowiązywać ustawa deregulacyjna dotycząca pracowników ochrony?

Odnosząc się do pierwszego z zadanych przez Pana Posła pytań, uprzejmie informuję, że zmiany w ustawie o ochronie osób i mienia z dnia 22 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 114, póz. 740 z późn. zm.) mające na celu ułatwienie dostępu do zawodów pracownika ochrony fizycznej oraz pracownika zabezpieczenia technicznego zawarte zostały w projekcie ustawy o zmianie ustaw regulujących wykonywanie niektórych zawodów. Wejście w życie przedłożonych zmian planowane jest na dzień 1 stycznia 2014 r.. Prace nad projektem toczą się obecnie w Komisji Nadzwyczajnej do rozpatrzenia projektów ustaw deregulacyjnych, do której projekt został skierowany po pierwszym czytaniu w Sejmie w dniu 8 listopada 2012 r.. Ze względu na złożony charakter przedmiotowej reformy i różnorodność czynników wpływających na przebieg prac w Parlamencie nie jest możliwe określenie kalendarza dalszych prac a tym samym terminu zakończenia procedowania projektu.

2. W jaki sposób będzie możliwe uzyskanie tytułu pracownika ochrony fizycznej l oraz II stopnia.

W odpowiedzi na to pytanie należy na wstępie zaznaczyć, że zaproponowane w ww. projekcie ustawy zmiany polegają przede wszystkim na rezygnacji z podziału pracowników ochrony na stopnie, od których uzależnione były dotychczas specjalistyczne uprawnienia, oraz rezygnacji z konieczności uzyskania licencji. Wymogi te zastąpiono wpisem na odpowiednią listę. Ze zniesieniem licencji ściśle związana jest rezygnacja z egzaminu, który zostaje zastąpiony szkoleniem.

Zgodnie ze znowelizowanym brzmieniem art. 26 ustawy o ochronie osób i mienia, czynności do których wykonywania dotychczas niezbędne było posiadanie licencji pracownika ochrony fizycznej, zarówno pierwszego jak i drugiego stopnia, będą mogły być wykonywane przez każdą osobę wpisaną na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej osób i mienia.
  • 0

Kapral
Reputacja: 25

Postprzez Martaa » 26 cze 2013 14:52

Zacznie się era niepełnosprawnych, w podeszłym wieku pracowników ochrony (teraz to tylko przedsmak tego, co nastąpi).
  • 0

Szeregowy
Reputacja: 1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konwój